• Bahasa Melayu (MY)
  • English (UK)

Perpustakaan Cawangan Perubatan
     

                                  
Anna Michael
Timbalan Ketua Pustakawan Kanan
Ketua Perpustakaan Cawangan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611111
Email: anna@ums.edu.my            

             

HETTY HAZWANI
Norisah Danial
Pustakawan
Seksyen Sirkulasi & Khidmat Pelanggan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611112
Email: norisah_d@ums.edu.my
                                                                                            



       
        

Abdullah Sabudin
Ketua Pembantu Pustakawan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611115
Email: abanie74@ums.edu.my
                                           

Fredercia Dansia
Pembantu Pustakawan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611114
Email: betsy@ums.edu.my                                                        

Nuranidah Ahmad
Pembantu Pustakawan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611115
Email: nuranidah@ums.edu.my                                              

Restu Emat
Pembantu Pustakawan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611113
Email: restu@ums.edu.my

 

Mohd Zaidi Abu Bakar
Pembantu Pustakawan
‚ÄčTel: +6088 - 320000 ext. 611113
Email: zaidieab@ums.edu.my

 

Matjin Rasah
Pembantu Pustakawan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611113
Email:matjin@ums.edu.my

  

Hanley Muslim
Pembantu Pustakawan
Tel: +6088 - 320000 ext. 611113
Email: hanley@ums.edu.my

  

Rural Medical Education Centre (RMEC) Sikuati, Kudat

Tel: +6088-612448
Fax: +6088-612449

<