Bahasa MelayuEnglish (UK)

Corporate Video

Facebook

JASUMA

buletin

Facebook

blog pendaftar

Direktori

Online Apps

  1. UMS Registrar
  2. Circulars
  3. Forms
  4. Regulation
  5. Muslim Prayer Time
Date
Day
Imsak
Subuh
Syuruk
Zohor
Asar
Maghrib
Isyak
01 February Wednesday 5:04 5:14 6:33 12:31 15:52 18:27 19:39
02 February Thursday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:27 19:39
03 February Friday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:27 19:39
04 February Saturday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:28 19:39
05 February Sunday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:28 19:39
06 February Monday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:28 19:39
07 February Tuesday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:28 19:39
08 February Wednesday 5:04 5:14 6:33 12:32 15:52 18:28 19:39
09 February Thursday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:52 18:28 19:40
10 February Friday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:52 18:29 19:40
11 February Saturday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:52 18:29 19:40
12 February Sunday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:52 18:29 19:40
13 February Monday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:52 18:29 19:40
14 February Tuesday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:52 18:29 19:40
15 February Wednesday 5:04 5:14 6:32 12:32 15:51 18:29 19:40
16 February Thursday 5:04 5:14 6:31 12:32 15:51 18:29 19:40
17 February Friday 5:04 5:14 6:31 12:32 15:51 18:29 19:40
18 February Saturday 5:04 5:14 6:31 12:32 15:51 18:29 19:40
19 February Sunday 5:03 5:13 6:31 12:32 15:50 18:29 19:40
20 February Monday 5:03 5:13 6:30 12:32 15:50 18:30 19:40
21 February Tuesday 5:03 5:13 6:30 12:31 15:50 18:30 19:40
22 February Wednesday 5:03 5:13 6:30 12:31 15:49 18:30 19:40
23 February Thursday 5:03 5:13 6:30 12:31 15:49 18:30 19:39
24 February Friday 5:02 5:12 6:29 12:31 15:49 18:30 19:39
25 February Saturday 5:02 5:12 6:29 12:31 15:48 18:30 19:39
26 February Sunday 5:02 5:12 6:29 12:31 15:48 18:30 19:39
27 February Monday 5:02 5:12 6:28 12:31 15:47 18:30 19:39
28 February Tuesday 5:01 5:11 6:28 12:30 15:47 18:30 19:39
Zon 7 - Papar, Ranau, Kota Belud, Tuaran, Penampang, Kota Kinabalu and same time zone
Source : eSolat JAKIM

 News & InfoMore