Bahasa MelayuEnglish (UK)

Lecture Schedule Semester 2 2019/ 2020 Session

Sport Recreation and Martial Arts Component

No.

Code

Course

Trainer

Phone No.

Detail

1

ES01403

Senamrobik

Awina Kamis

019-8200098

DKP 6

Saturday

 (9am-12pm)

2

ES02203

Sukan Ragbi

Dr. Hasnol Noordin

019-3311277

Kompleks Sukan Saturday

(9am-12pm)

3

EW00703

Seni Bela Diri Shorinji Kempo

Datu Maslan Datu Masri

013-8817181

Royal Box, Dewan Canselor

Saturday

(9am-12pm)

Art and Culture Component

No.

Code

Course

Trainer

Phone No.

Detail

4

EA00403

Lakonan Teater

Mazrona Kalinggalan

013-5478584

DKP 7

Saturday

(9am-12pm)

5

EA01103

Penulisan Skrip Drama

Rosli Sareya

019-8081156

DKP 9

6

EA01603

Tarian Rakyat

Marlena Jaafar

016-8443535

Foyer, Dewan Canselor

Saturday

(9am-12pm)

Leadership & Community Component

No.

Code

Course

Trainer

Phone No.

Detail

7

EK00103

INTERIM (Sek. 1)

Mohd Juhar Harun

013-8553755

DKP 10

Sunday

(9am-12pm)

8

 

INTERIM (Sek. 2)

Nelson Justin Adeh

019-5846520

DKP 11

Saturday

(9am-12pm)

9

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar

Mohd Nazier  Mat

012-8399797

Bilik Kuliah, Dewan Canselor

Saturday

(9am-12pm)

10

EK00303

Kepimpinan & Motivasi (Baktisiswa)

Dr. Colonius Atang

019-4446796

DKP 12

Saturday

(9am-12pm)

11

EK00403

Pengurusan Masjid dan Jenazah

Ust. Razali Saibin

013-5430833

Masjid UMS Saturday

(9am-12pm)

Business, Agrotech & Technology Component

No.

Code

Course

Trainer

Phone No.

Detail

12

EB00203

Projek Sains Makanan

PM Dr. Hasmadi  Mamat

016-2629496

Bilik Seminar,(FSMP)

Saturday

(9am-12pm)

13

EB00403

Penyelenggaran Komputer & Rangkaian

Lorita Angeline

016-2221901

DKP 28

Saturday

(9am-12pm)

Uniform and Rescue Unit Component

Bil

Kod

Kursus

Jurulatih

No. Telefon

Catatan

14

ED10201

PALAPES DARAT II

Kapt Nik Mohamad Rukmal Hakim bin Rokman

017-2148828

Markas PALAPES (8am-6pm)

15

ED20401

PALAPES DARAT IV

Sjn Effandi bin Jacob

 

16

ED30601

PALAPES DARAT VI

Sjn Affandy Bin abdulah @ Sumil

 

17

EL10201

PALAPES LAUT II

Lt.Mohd Fauzi bin Ahamad

 

DKP 27

18

EL20401

PALAPES LAUT IV

GI Mohd Bakri bin Muhammad

 

DKP 27

19

EL30601

PALAPES LAUT VI

BM Muhamad Riduwan B Marzuki

019-5998980

DKP 26

20

EU10101

PALAPES UDARA II

Lt. Angelin P Saibon Sambion

013-8870387

DKP 13

21

EU20301

PALAPES UDARA IV

Kpl U Mohd raul Bin Daud

 

DKP 14

22

EU30501

PALAPES UDARA VI

Kpl Asanuddin Bin Moden

 

DKP 14

23

EP10201

SUKSIS II

Kpl. Faisal Pani Rahman

 

Markas SUKSIS (8am-7pm)

24

EP20401

SUKSIS IV

Kpl. Kumaran

 

25

EP30601

SUKSIS VI

Kpl Mizan

011-6261975

26

EV10201

SISPA II

Kapt. (PA) Zulfaituri Ramlee

019-7741482

(088-220032)

ODEC

(DKP 15)

 (9am-12pm)

 

27

EV20401

SISPA IV

LT (PA) Mohd Firdaus Laugan

 

ODEC

(DKP 16)

 (9am-12pm)

28

EJ12201

UMS SEJATI II

(Bomba & Penyelamat)

PgB Kiniremmy Zikol @ Lupi

019-8026565

DKP 29

Jurulatih

Mohammad Hasbi bin Hajat @ Hajaing

016-8267691

Jurulatih

Walter Blasius

 

Demonstrator

Nadhir nail bin Sarjo

 

29

EJ13201

UMS SEJATI II (Paramedik)

Sarimah Yusof

013-5421170

DKP 25

Chin Lee Mei @ Mary Tan

016-8317311

30

EJ14201

UMS SEJATI II (Kembara)

Osman Johari

011-33973877

DKP 5

Jurulatih

Mohamad Rizan Gulam Hussien

016-8040964

Demonstrator

Abu Hanif B. Jinal

 

 

 

 

 

 

Search