Bahasa MelayuEnglish (UK)

TENTATIF PEMBENTANGAN KERTAS KERJA

Tarikh : 14 Oktober 2019

Masa  : 9:00 Pagi – 4:00 Petang

 

No.

Nama panel

Komponen

Senarai kursus

Jumlah kursus

Lokasi

1.

Dr. Pathmanathan K. Suppiah

Sukan Rekreasi dan Wajadiri

1. Badminton

2. Bola Jaring (Sek. 1 & 2)

3. Bola Sepak (sek. 1,2 & 3)

4. Bola Tampar (sek. 1,2 & 3)

5. Senamrobik (Sek. 1 & 2)

6. Lawan Pedang

7. Sukan Basikal

8. Sukan Ragbi

9. Taekwondo

10. Karate Do (sek.1 & 2)

11. Seni Bela Shorinji Kempo

(sek. 1 & 2)

12. Baktisiswa (sek. 3)

20

Pejabat Dr. Pathmanathan, PKPP

2.

Dr. Colonius Atang

Kemasyarakatan dan Kepimpinan

1. INTERIM (sek. 1,2,3,4,5 & 6)

2. POP (sek. 1,2,3,4,5 & 6)

3. Baktisiswa (sek. 1,2,4,5)

16

Bilik Mesyuarat, PKPP

3.

En. Rosli Sareya

Kebudayaan dan Kesenian

1. Kompang

2. Lakonan Teater

3. Lukisan dan Catan (sek. 1 & 2)

4. Muzik Moden

5. Pengenalan Kepada Lakon Layar

6. Perangkat Gamelan

7. Seni Batik

8. Tarian Rakyat (sek. 1 & 2)

9. Tarian Sabah (sek. 1 & 2)

10. Seni Khat

11. Baktisiswa (sek. 6 & 7)

16

Bilik Kuliah, PKPP

4.

En. Datu Tumanggong

Kemasyarakatan dan Kepimpinan

1. Pengurusan Masjid dan Jenazah (sek. 1 & 2)

2. Pidato (sek. 1 & 2)

3. Debat

5

16

Pejabat En. Mohd Alwi, PKPP

Bisnes, Agrotek dan Teknologi

1. Projek Sains Makanan

2. Penyelenggaraan Komputer dan Rangkaian

3. Seni Animasi

4. Bina Urus Komputer

4

Badan Penyelamat

1. Bomba & Penyelamat I & III

2. Paramedik I & III

3. Kembara I & III

4. Brassband III

7

NOTA:

1. Setiap sesi pembentangan dari pelajar tidak boleh melebihi tempoh 10 minit.

2. Slide pembentangan perlu disediakan menggunakan format Microsoft Power Point dan dimasukkan ke dalam pendrive.

3. Pelajar digalakkan membawa komputer riba (laptop) sendiri.

4. Slide pembentangan tidak boleh melebihi 10 slide. Perkara – perkara yang perlu ada dalam slide adalah:

          a) Nama aktiviti

          b) Objektif

          c) Tarikh/tempat/hari

          d) Penyertaan/sasaran (termasuk VVIP terlibat sekiranya ada)

          e) Hasil pembelajaran

          f) Perincian kewangan (anggaran bajet)

          g) Tentatif

          h) Penutup

 

PEMBAHAGIAN MASA SESI PEMBENTANGAN MENGIKUT KURSUS

Bil

Kod Kursus

Nama Kursus

Panel

Masa

KOMPONEN SUKAN REKREASI DAN WAJADIRI

1

ES00103

Badminton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DR. PATHMANATHAN K. SUPPIAH

0900

2

ES00203

Bola Jaring (Sek.1)

0915

3

ES00203

Bola Jaring (Sek.2)

0930

4

ES00403

Bola Sepak (Sek.1)

0945

5

ES00403

Bola Sepak (Sek.2)

1000

6

ES00403

Bola Sepak (Sek.3)

1015

7

ES00503

Bola Tampar (Sek.1)

1030

8

ES00503

Bola Tampar (Sek.2)

1045

9

ES00503

Bola Tampar (Sek.3)

1100

10

ES01403

Senamrobik (Sek.1)

1115

11

ES01403

Senamrobik (Sek.2)

1130

12

ES01503

Lawan Pedang

1145

13

ES01903

Sukan Basikal

1200

14

ES02203

Sukan Ragbi

1215

15

EW00103

Taekwondo

1230

16

EW00203

Karate Do (Sek.1)

1400

17

EW00203

Karate Do (Sek.2)

1415

18

EW00703

Seni Bela Diri Shorinji Kempo (Sek.1)

1430

19

EW00703

Seni Bela Diri Shorinji Kempo (Sek.2)

1445

20

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.3)

1500

KOMPONEN KEBUDAYAAN DAN KESENIAN

1

EA00303

Kompang

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ENCIK ROSLI SAREYA

0900

2

EA00403

Lakonan Teater

0915

3

EA00503

Lukisan dan Catan (Sek.1)

0930

4

EA00503

Lukisan dan Catan (Sek.2)

0945

5

EA00703

Muzik Moden

1000

6

EA01003

Pengenalan Kepada Lakon Layar

1015

7

EA01203

Perangkat Gamelan

1030

8

EA01403

Seni Batik

1045

9

EA01603

Tarian Rakyat (Sek.1)

1100

10

EA01603

Tarian Rakyat (Sek.2)

1115

11

EA01703

Tarian Sabah (Sek.1)

1130

12

EA01703

Tarian Sabah (Sek.2)

1145

13

EA01803

Seni Khat

1200

14

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.6)

1215

15

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.7)

1230

KOMPONEN KEPIMPINAN DAN KEMASYARAKATAN

1

EK00103

INTERIM (Sek.1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DR. COLONIUS ATANG

0900

2

EK00103

INTERIM (Sek.2)

0915

3

EK00103

INTERIM (Sek.3)

0930

4

EK00103

INTERIM (Sek.4)

0945

5

EK00103

INTERIM (Sek.5)

1000

6

EK00103

INTERIM (Sek.6)

1015

7

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar (Sek.1)

1030

8

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar (Sek.2)

1045

9

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar (Sek.3)

1100

10

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar (Sek.4)

1115

11

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar (Sek.5)

1130

12

EK00203

Pengurusan Organisasi Pelajar (Sek.6)

1145

13

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.1)

1200

14

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.2)

1215

15

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.4)

1230

16

EK00303

Kepimpinan dan Motivasi (Baktisiswa) (Sek.5)

1245

1

EK00403

Pengurusan Masjid dan Jenazah (Sek.1)

 

 

 

DATU TUMANGGONG

0900

2

EK00403

Pengurusan Masjid dan Jenazah (Sek.2)

0915

3

EK00703

Pidato (Sek.1)

0930

4

EK00703

Pidato (Sek.2)

0945

5

EK00903

Debat

1000

KOMPONEN BISNES, AGROTEK DAN TEKNOLOGI

1

EB00203

Projek Sains Makanan

 

 

DATU TUMANGGONG

1015

2

EB00403

Penyelenggaraan Komputer & Rangkaian

1030

3

EB00903

Seni Animasi

1045

4

EB01003

Bina Urus Komputer

1100

KOMPONEN BADAN PENYELAMAT

1

EJ12101

UMS SEJATI Bomba & Penyelamat I

 

 

 

 

 

DATU TUMANGGONG

1115

2

EJ13101

UMS SEJATI Paramedik I

1130

3

EJ14101

UMS SEJATI Kembara I

1145

4

EJ22301

UMS SEJATI Bomba & Penyelamat III

1200

5

EJ23301

UMS SEJATI Paramedik III

1215

6

EJ24301

UMS SEJATI Kembara III

1230

7

EJ25301

UMS SEJATI Brassband III

1245

PERINGATAN:

  • Kursus yang lewat hadir pada masa yang telah ditetapkan akan membuat pembentangan pada akhir hari sesi pembentangan.